Kontakt

Z Encyklopedia Solidarności

Wersja Paweł Wzgórzyński (dyskusja | edycje) z dnia 19:47, 20 kwi 2016

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Kontakt

Redakcja Encyklopedii Solidarności

Osoba Funkcja Kontakt
Jan Olaszek redaktor naczelny jan.olaszek@ipn.gov.pl
tel. 22 581 87 38
Tomasz Kozłowski z-ca redaktora naczelnego tomasz.kozlowski@ipn.gov.pl
tel. 22 581 87 37
Grzegorz Wołk sekretarz redakcji grzegorz.wolk@ipn.gov.pl
tel. 22 581 89 74​
Kamil Dworaczek członek redakcji kamil.dworaczek@ipn.gov.pl
tel. 71 326 97 48
Przemysław Zwiernik członek redakcji przemysław.zwiernik@ipn.gov.pl
tel. 61 835 69 59


Pełnomocnicy oddziałowi (w granicach oddziału IPN)

Oddział IPN Pełnomocnik Kontakt Regiony
Warszawa Tadeusz Ruzikowski tadeusz.ruzikowski@ipn.gov.pl
tel. 22 860 70 39
Mazowsze
Płock
Wrocław Ewa Chabros ewa.chabros@ipn.gov.pl
tel. 71 326 97 47
Dolny Śląsk
Jelenia Góra
Śląsk Opolski
Poznań Karolina Bittner karolina.bittner@ipn.gov.pl
tel. 61 835 69 61
Konin
Leszno
Wielkopolska
Województwo Pilskie
Zielona Góra
Kraków Cecylia Kuta cecylia.kuta@ipn.gov.pl
tel. 12 289 20 66
Małopolska
Świętokrzyski
Łódź Leszek Próchniak leszek.prochniak@ipn.gov.pl
tel. 42 616 27 40
Wielkopolska Południowa
Ziemia Łódzka
Ziemia Piotrkowska
Ziemia Sieradzka
Lublin Marcin Dąbrowski marcin.dabrowski@ipn.gov.pl
tel. 81 536 34 21
Chełm
Radom
Środkowo-Wschodni
Gdańsk Arkadiusz Kazański arkadiusz.kazanski@ipn.gov.pl
tel. 58 668 49 00
Bydgoski
Elbląg
Gdańsk
Kujawsko-Dobrzyński
Słupsk
Toruń
Szczecin Marta Marcinkiewicz marta.marcinkiewicz@ipn.gov.pl
tel. 91 312 94 10
Gorzów Wielkopolski
Pobrzeże
Pomorze Zachodnie
Rzeszów Artur Brożyniak artur.brozyniak@ipn.gov.pl
tel. 17 860 60 56
Podkarpacie
Południowo-Wschodni
Rzeszów
Ziemia Sandomierska
Białystok Marcin Zwolski marcin.zwolski@ipn.gov.pl
tel. 85 66 45 781
Białystok
Pojezierze
Warmińsko-Mazurski
Katowice Jarosław Neja jaroslaw.neja@ipn.gov.pl
tel. 32 207 03 28
Częstochowa
Podbeskidzie
Śląsko-Dąbrowski